Michał [Dodano 06.07.2017]

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

żona [Dodano 05.07.2017]

proszę o modlitwę w intencji mojego męża. Proszę Boga, aby nowa praca sprawiała mu radość, aby miał chęć do pracy. Boże postaw na jego drodze dobrych współpracowników i dobrego szefa. Boże Błogosław Mu, Boże niech Twój Sw. Duch ogrania mojego męża Tomka. Udziel mu Twych siedmiu darów, owoców i błogosławieństw. MB dopomóż mojemu mężowi.

MARIA [Dodano 04.07.2017]

PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MOJEJ MAMY JANINY O UZDROWIENIE Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ

Kasia [Dodano 02.07.2017]

Matko Boża proszę o życie wieczne dla mojego śp męża Tomasza weź go pod swoją opiekę tyle się wycierpiał tu na ziemi nie pozwól mu cierpieć... weź go do swego królestwa niebieskiego...proszę również o zdrowie dla naszej malutkiej córeczki i szczęśliwe rozwiązanie ciąży dla mojej siostry...

Elzbieta [Dodano 02.07.2017]

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama

parafianka [Dodano 02.07.2017]

Matko Boża dziękuję Ci za opiekę nad naszą rodziną.Proszę CIĘ o dalszą opiekę i błogosławieństwo,zdrowie ,mądrość i rozsądek dla moich dzieci.
Proszę o szczęśliwą podróż dla moich dzieci i szczęśliwy , bezpieczny pobyt za granicą,

Paulina [Dodano 01.07.2017]

Kochana Mateczko bardzo Cię proszę o zdanie egzaminu, który dzisiaj pisałam, żebym nie miała z niego poprawki ani warunku. Błagam Cię pomóż mi szczęśliwie ukończyć ten semestr na studiach. Bardzo Ci dziękuję za Twoje wsparcie, które mi dajesz, szczęście i miłość. Wspieraj mnie i bądź ze mną w trudnych dla mnie chwilach.

barbara [Dodano 30.06.2017]

Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w sprawie rozwodowej,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,cudowne uzdrowienie i nawrocenie--za Marcina o stala prace i pomoc w trudnych sprawach i wyborac h,by nie byl samotny--za Grzegorza,Rafala,Aline,Tadeusza,o uzdrowienie duchowe ze zranien i zniewolen i laske nawrocenia.

syn [Dodano 29.06.2017]

Matko Boża proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po kolejnej chemioterapii.

Gabrysia [Dodano 28.06.2017]

Matko Boża zawierzam Ci moje życie i błagam uwolnij mnie od złych ludzi i ich pomówiń.Wlej w moje życie radość,spokój,zdrowie duszy oraz ciała.

anonim [Dodano 27.06.2017]

o pomyślny wynik zbliżającej się rozprawy, by nie odebrano mi pieniędzy.

czcicielka [Dodano 27.06.2017]

o łaskę zgody dla wszystkich którzy się na mnie gniewają, o siłę dla nas,żebyśmy umieli wzajemnie sobie wybaczyć, by Magda i Angelika odezwały się do mnie, żeby nasz kontakt dalej był dobry.

anonimowa [Dodano 27.06.2017]

żebym na swojej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem i szczęśliwi

czciciel [Dodano 27.06.2017]

o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie,o zdrowie dla mojej mamy, o przemianę serc,życia dla mojego taty i brata, o uzdrowienie mnie z wewnętrznych chorób,o łaskę nieba dla moich bliskich zmarłych z rodziny i znajomych.

wierzaca [Dodano 27.06.2017]

o zdanie matury teraz w czerwcu, żebym w piątek odebrała pozytywne wyniki, żeby obeszło się bez poprawki z matematyki,o zdanie egzaminu zawodowego, bym dostała się na filologię germańską, znalazła pracę za granicą

Sylwia [Dodano 27.06.2017]

o uzdrowienie moich relacji z Marią,o nawrócenie dla niej, o przemianę jej serca,życia,żeby zrozumiała swój błąd i sama by wybaczyła mi moje błędy, o siłę dla niej, żeby ona i jej tato w te wakacje odnowili ze mną kontakt, żeby Marii zależało na naszej przyjazni, żeby ona trwała dalej.

Anna [Dodano 26.06.2017]

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo Twoje u Boga, aby Bóg rozwiązał moje problemy, wyprostował moją drogę życiową, dał mi radość i spokój w życiu i błogosławił moje działania.

Anna [Dodano 26.06.2017]

Mateńko proszę wez w opiekę moją córkę Magdalenę, aby dostała się na wymarzone studia i żeby wszystko ułożyło się dla niej pomyślnie.

Ania [Dodano 26.06.2017]

Maryjo, Matko dziękuję Ci z całego serca za wstawiennictwo i zdanie wszystkich egzaminów na studiach. Miej mnie nadal w swojej opiece i wstawiaj się za mną do Pana, aby wysłuchał mojej prośby i oby spełniło się moje marzenie, o które ciągle proszę Boga.

Ewa [Dodano 25.06.2017]

Maryjo proszę cię o prace dla mnie dobrą i pomyślność w pracy i potrzebne łaski.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT