Parafianka [Dodano 16.03.2017]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojego męża ,bo ostatnio bardzo go potrzebujemy Miej nas w Swojej opiece.

mąż i tata [Dodano 16.03.2017]

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

Maria [Dodano 16.03.2017]

Matko Boża Bolesna proszę Cię o zdrowie dla mojego taty. Miej go w swojej opiece i czuwaj nad nim.

anna [Dodano 15.03.2017]

Maryjo ,Matko Blesna ,Uzdrowienie chorych Ciebie prosimy o uzdrowienie duszy i ciala Mikolaja z choroby psychicznej ,uwolnienie z nalogow.Prosze o zdrowie dla Tomasza,o nawrocenie rodzenstwa na droge wiary.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Kard.Stefana Wyszynskiego.O jednosc Kosciola Swietego,we wszystkich intencjach Ojca Swietego Franciszka,calego Duchowienstwa,Ludu Bozego.

Alina [Dodano 15.03.2017]

Matko proszę Cię o rozwiązanie problemów w rodzinie. Proszę by przebaczyli sobie i się pojednali moja mama i mój mąż, ułożenia spraw dla córki i dla mnie zdrowia. proszę miej nas w opiece.

parafianka [Dodano 14.03.2017]

Matko Boża Bolesna dziękuję Ci za łaski ,którymi nas obdarzasz. Proszę Cię o łaskę zdrowia dla syna.Proszę o mądrość,roztropność,światło Ducha Świętego dla Niego,o wyjście z trudnych problemów.

Kasia [Dodano 14.03.2017]

Maryjo, błagam o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie dla Martynki i jej bliskich. Dziękuję za Twoją opiekę.

Monika [Dodano 13.03.2017]

Matko Bolesna proszę o pozytywne rozstrzygniecie moich problemów zawodowych, abym miała siłę uporać się z problemami i nie straciła pracy.

Elżbieta [Dodano 12.03.2017]

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o zdrowie ,potrzebne łaski, bezpieczną pracę aby Matka Boża orędowała w niebie i czuwała nad nim prosi zona Elżbieta

mama [Dodano 12.03.2017]

Proszę o dar łąski uzdrowienia z choroby nowotworowej córki i zdrowie dla jej synka aby dobrze sie rowijał proszę o modlitwę.

Agnieszka [Dodano 12.03.2017]

Proszę o łaskę napisania pracy magisterskiej zdrowie i nawrócenie dla całej rodziny

Agnieszka [Dodano 11.03.2017]

Proszę o łaskę dla całej rodziny i zdrowie

Agnieszka [Dodano 11.03.2017]

Proszę o modlitwę za Czesława który dzisiaj nagle zmarł

ilona [Dodano 11.03.2017]

Maryjo błagam o pomoc dla moich dzieci aby zaczeły się dobrze uczyć o zdrowie io spokoj dla nas w pracy i w domu i o dary ducha św.

Monika [Dodano 10.03.2017]

Dziękuję Ci Maryjo za wszystkie otrzymane dotąd łaski. Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz o opiekę w czasie czekającego mnie zabiegu chirurgicznego.

parafianka [Dodano 09.03.2017]

Magdalena [Dodano 09.03.2017]

Maryjo błagam o pomoc w mojej obecnej sytuacji. Proszę o zerwanie wszelkich szatańskich więzów, które mnie łącza z poprzednim miejscem pracy. Proszę, abyś zamknęła wszelkie furtki przez które mają dostęp ludzie, którzy mnie nękają i niszczą. Proszę o silną wiarę, o pokój, o Ufność w Panu.

Czcicielka [Dodano 09.03.2017]

Matko Boża ulituj się nade mną i pomóż mi rozwiązać problemy.

Dorota [Dodano 09.03.2017]

Matko Boża,proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny i dobrych lekarzy, proszę aby wszystko wróciło do normy i błogosław Jej w każdym dniu.Proszę miej Ją pod swoją opieką.

Alina [Dodano 09.03.2017]

Prosze Cię Matko o wstawiennictwo u Twojego Syna w sprawie mojej mamy i mojego męża by sobie przebaczyli i sie pojednania

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT