Marzena [Dodano 17.02.2017]

Mateczko Nieustającej Pomocy pełna nadziei i ufności proszę o cud uzdrowienia stopy mojego męża,proszę o światło Ducha Śwętego dla syna Sebastiana o szczęśliwe ukonczenie studiów.Mateczko ufam Tobiei

Włodzimierz Tylski as.śp. [Dodano 17.02.2017]

Pokornie i serdecznie Proszę o Wsparcie Modlitewne w Intencji Opamiętania-Nawrócenia wszystkich, którzy od początku i nadal utrudniają i uniemożliwiają Zaliczenie w Poczet Świętych-Ogłoszenie Świętym Sługi Bożego Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski!+AMEN!+

Mama i tata [Dodano 17.02.2017]

Błagamy Maryjo o ratunek dla naszego syna Darka i jego rodziny, Boże działaj.

Barbara [Dodano 16.02.2017]

Matko ratuj małżeństwo Magdy i Grzegorza w sprawie rozwodowej. Chroń nierozerwalność małżeństwa, uzdrów i daj im nawrócenie -pomóż Marcinowi w trudnych sprawach i wyborach, daj radość życia ,by nie był sam. Uzdrów duchowo i psychicznie ze zranień i zniewoleń Grzegorza, Rafała, Alinę, Tadeusza i daj im nawrócenie.

Ania [Dodano 16.02.2017]

Matuchno kochana proszę wstaw się za moją rodziną u Syna swojego, proszę o pomoc w załatwieniu ciężkiej sprawy, o pomyślne załatwienie naszej legalizacji, o nawrócenie męża i szwagra, o zdrowie dla mojej rodziny i Błogosławieństwo dla córki Natalki. Chroń nas od ciężkiej choroby i niespodziewanej śmierci, proszę Cię Matko Kochana.

Czcicielka Ania [Dodano 16.02.2017]

Proszę o łaskę zdrowia psychicznego, uwolnienie od napięć i stresu. Łaskę wewnętrznego spokoju. Proszę o łaskę zdrowia dla małego Mikołaja po operacji serduszka.

Jakub [Dodano 16.02.2017]

Matko Boża nieustającej pomocy proszę cię o:
- Pomyślne ukończenie moich obecnych studiów i obronę w I terminie,
- Pomyślną publikację wszystkich moich dotychczas napisanych artykułów w gazecie, dalsze otrzymywanie ich propozycji i otrzymanie każdorazowo obiecanej zapłaty,
- Otrzymanie od zaraz pracy na pełen etat, zgodnej z moimi zainteresowaniami, tym co lubię i otrzymanymi od Boga talentami, u pracodawcy traktującego pracownika jak człowieka, a nie jak źródło zysków i pieniędzy, z elastycznymi godzinami,
- Zdrowie dla mojej rodziny, szczególnie dla tych chorych od lat na depresję i pracujących ciężko bez słowa docenienia i szacunku,
- Uwolnienie Klaudii z rąk zaborczych rodziców, nienawidzących jej z powodu jej niepełnosprawności i odmawiających jej potrzebnej od zaraz rehabilitacji,
- Wybaczenie mych nerwów mojej narzeczonej i dalsze wspieranie naszej 3-letniej miłości,
- Przekonanie moich rodziców do narzeczonej i jej rodziny,
- Uzdrowienie mnie z wieloletniego uzależnienia, choć nie związanego z jakimikolwiek używkami,
- Rozwiązanie wszelkich pozostałych trapiących mnie rozterek i problemów.

Jednocześnie dziękuję Ci za okazane dotychczas mi łaski i okazaną pomoc mimo mych grzesznych upadów i buntów niezrozumienia.

Michał [Dodano 15.02.2017]

Matko Boża proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu.

Parafianka [Dodano 15.02.2017]

Matko Bolesna proszę Cię o łaskę zdrowia dla moich oczu, abym mogła jeszcze długo samodzielnie uczęszczać na mszę św. do kościoła.

Maria [Dodano 14.02.2017]

Maryjo, przez Twoje wstawiennictwo dziękuję Dobremu Bogu za 48 lat mojego małżeństwa i nadal proszę Cię Matuchno Kochana wstawiaj się za nami u Jezusa, bo ciężkich chwil w naszym małżeństwie nie brakuje.

Anna [Dodano 14.02.2017]

Maryjo proszę o łaskę urodzenia zdrowego potomstwa oraz o opiekę nad moim małżeństwem, obdarz nas zdrowiem i błogosławieństwem.

Mama [Dodano 14.02.2017]

Maryjo przemień życie moich synów. Zabierz złość, gniew, nienawiść.. Błagam o dobre żony, prowadź ich Bożą drogą. Maryjo nie opuszczaj nas.

Alicja [Dodano 13.02.2017]

Matko Boża Wniebowzięta proszę o Twoją Opiekę, o zgodę i miłość w rodzinie i zdrowie psychiczne dla córki

Małgorzata [Dodano 13.02.2017]

O uzdrowienie Marka z nowotworu,o zdrowie,trzeźwość i dobre żony dla Michała i Dawida, o uzdrowienie moich finansów i trudnych spraw.

Córka [Dodano 13.02.2017]

Matko Boża proszę Cię w intencji moich rodziców Gertrudy i Edwina o potrzebne łaski w ich małżeństwie, żeby potrafili rozwiązać swoje problemy i zapanowała zgoda między nimi.

babcia [Dodano 12.02.2017]

Mateczko kochana proszę cię o zdrowie mojej malutkiej wnusi Proszę o modlitwę.

babcia [Dodano 12.02.2017]

Proszę o dar łaski zdrowia dla córki i jej małego synka Proszę o modlitwę.

Mika [Dodano 11.02.2017]

Proszę Matuś, abym miała pracę na stałe. Strzeż małżeństwo mojej siostry od złego.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT