Agnieszka [Dodano 19.05.2017]

Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą prace

Maria [Dodano 18.05.2017]

Matko Boża proszę Cię pokornie, ozdrowie dla mnie ,moich dzieci i wnuków. O zdrowie i siły do pracy dla męża.
O błogosławieństwo Bożew polu i w zagrodzie
O zachowanie od nieszczęśliwych wypadków.

mąż i tata [Dodano 18.05.2017]

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

Ewa [Dodano 17.05.2017]

Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, w celu zawrócenia męża na drogę Bożych Przykazań. O zaniechanie wnoszenia przez niego sprawy o rozwód i powrót do żony. Pamiętaj Jezu o mnie!

Rafał [Dodano 17.05.2017]

Matko Boża Bolesna, któraś cierpiała po stracie Swego Najmilszego Syna przyjmij podziękowania za pomoc i otrzymane łaski. Jeśli jest taka wola naszego Boga Wszechmogącego proszę uproś u Swego Syna Jezusa Chrystusa tak bardzo potrzebne łaski zdrowia dla cioci Urszuli o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Rafał

Parafianka [Dodano 17.05.2017]

Matko Bolesna. Przyjmij ode mnie podziękowania za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, które wyprosiłaś mi u Swojego Syna! Badx z nami w codziennym szarym życiu .

anna [Dodano 17.05.2017]

Prosze o uzdrowienie duszy i ciala Mikolaja,o powrot do Boga,o nawrocenie dla rodziny,za wszystkich chorych i cierpiacych

czciciel [Dodano 17.05.2017]

Matko Boża wypraszaj zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i rodziny.Dziekuje!

Ala [Dodano 15.05.2017]

O szczęśliwą obronę pracy mgr, o Ducha św na całą uczelnię i okolicę i parafię, o trwałe uzdrowienie i wyrozumiałość ludzką, o dobrą pracę, o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych i innych pewnych ważnych spraw, za Panią Alfredę, Asię, Nikolę w ich intencjach.

Ania [Dodano 15.05.2017]

Maryjo zawierzam Ci moją ogromną prośbę, aby przez Twoje wstawiennictwo Bóg zesłał mi miłość mężczyzny, z którym chcę stworzyć związek. Matko wyproś mi u Pana dar miłości, szczęście i spełnienie moich marzeń.

Ojciec [Dodano 14.05.2017]

Matko Boża spraw, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, aby moja córka ponownie zbliżyła się do Boga.

parafianka [Dodano 13.05.2017]

Matko Boża dziękuję Ci za opiekę nad naszą rodziną.Proszę CIĘ o dalszą opiekę i błogosławieństwo,zdrowie ,mądrość i rozsądek dla moich dzieci.

Maria [Dodano 13.05.2017]

Matko Boża proszę Cię o pomoc w założeniu szczęśliwej rodziny dla mojej córeczki.

Maria Anna [Dodano 13.05.2017]

Proszę o życie bez raka, owywygraną w sądzie,
o miłość, spokój, powrót dzieci do domu. Lepsze jutro i ochronę przed wszelkim złem i jego następstwami.

maria [Dodano 13.05.2017]

Za dusza św p . Andrzeja i duszami z rodziny.
Za żonę Justynę jej rodzicami ,bratem i jego rodziną, siostrami i ich rodzinami.
O szczęśliwe przeżycie Komuni św w naszej rodzinie w roku 2018.
Za wnuki moje Aleksandre i Tomasza przystepujace pierwszy raz do Komuni Św.
Prosi o modlitwę Maria

Alicja [Dodano 12.05.2017]

Matko Boża proszę Cię pokornie o zdrowie dla moich dzieci,wnuków, rodziców, męża
i siebie.

ANNA [Dodano 11.05.2017]

błagam o zycie bez raka, miłosc, spokoj, nadzieje na lepsze jutro....błagam o wygraną w sadzie..................Anna

Michał [Dodano 11.05.2017]

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

Agnieszka [Dodano 10.05.2017]

Matko Boża prosze pomóż mi znaleźć dobra i stałą prace

Małgorzata [Dodano 10.05.2017]

Maryjo błagam ochroń mnie przed kolejnym nieszczęściem. Ratuj moją Rodzinę - pomóż mi wyzdrowieć o odzyskać siły.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT