Podstawowe informacje dotyczące sakramentu Chrztu św.:

W naszej Parafii sakrament Chrztu św. udzielany jest w II sobotę lub II niedzielę miesiąca.

  • akt urodzenia dziecka (odpis)
  • data i miejsce ślubu rodziców dziecka (wiedza na ten temat)
  • dane rodziców chrzestnych (imię i nazwisko, adres zamieszkania)
  • chrzestni spoza naszej Parafii przedstawiają zaświadczenie z Parafii zamieszkania o praktykowaniu wiary

 

"Ja ciebie chrzczę w imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego"


 

Ochrzczeni w naszej Parafii w 2016 roku:

 
  1.
 
 
Ochrzczeni w naszej Parafii w 2015 roku:
 
 
1. Kacper Stanisław Józefczyk urodzony 18.11.2014 r. ochrzczony 17.01.2015 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
2. Aleksander Jan Bobola urodzony 20.10.2014 r. ochrzczony 17.01.2015 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
3. Łucja Małgorzata Trojan urodzona 04.10.2014 r. ochrzczona 25.01.2015 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
4. Kornelia Czapor urodzona 22.01.2015 r. ochrzczona 14.02.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
5. Halina Maria Fafuła urodzona 26.11.2014r. ochrzczona 21.02.2015r.
ochrzcił: ks. Kazimierz Kaczor
 
6. Zofia Bilska urodzona 30.11.2014r. ochrzczona 21.02.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
7. Tobiasz Oskar Litarowicz urodzony 12.01.2015r. ochrzczony 14.03.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
8. Kacper Sebastian Nycz urodzony 20.01.2015r. ochrzczony 11.04.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
9. Nikodem Filip Tylka urodzony 25.02.2015r. ochrzczony 12.04.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
10. Kalina Katarzyna Koczela urodzona 08.01.2015r. ochrzczona 18.04.2015r.
ochrzcił: ks. Rafał Ziajka
 
11. Wiktor Cieplik urodzony 09.12.2014r. ochrzczony 16.05.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
12. Monika Irena Owen urodzona 21.09.2014r. ochrzczony 17.05.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk 
 
13. Błażej Stanisław Bałaban urodzony 10.03.2015 ochrzczony 24.05.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
14. Lena Maria Matusz urodzona 14.03.2015r. ochrzczona 06.06.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
15. Alicja Węgrzyn urodzona 06.02.2015r. ochrzczona 01.07.2015r.
ochrzcił: ks. Kazimierz Kaczor
 
16. Nikola Maria Prajsnar urodzona 07.05.2015r. ochrzczona 11.07.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
17. Ernest Kuźnar urodzony 08.03.2015r. ochrzczony 08.08.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
18. Patryk Józef Pelczar urodzony 22.06.2015r. ochrzczony 08.08.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
19. Amelia Boczar urodzona 29.06.2015r. ochrzczona 08.08.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
20. Julia Judyta Murdzek urodzona 27.05.2015r. ochrzczona 16.08.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
21. Kamil Golonka urodzony 27.07.2015r. ochrzczony 29.08.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
22. Szymon Szajna urodzony 16.07.2015r. ochrzczony 13.09.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
23. Antoni Adamczyk urodzony 10.05.2015r. ochrzczony 19.09.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
24. Kornelia Adamczyk urodzona 10.05.2015r. ochrzczona 19.09.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
25. Gabriela Ewa Leń urodzona 13.08.2015r. ochrzczona 03.10.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
26. Maja Jolanta Samborowska urodzona 27.08.2015r. ochrzczona 10.10.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
27. Anna Bernadeta Rozenbajgier urodzona 03.09.2015r. ochrzczona 25.10.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
28. Aleksandra Rogoz urodzona 11.08.2015r. ochrzczona 14.11.2015r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
29. Antonina Rymar urodzona 12.09.2015r. ochrzczona 22.11.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
30. Adam Sieniawski urodzony 07.10.2015r. ochrzczony 12.12.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
31. Małgorzata Krystyna Węgrzyn urodzona 02.10.2015r. ochrzczona 19.12.2015r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk 

Ochrzczeni w naszej Parafii w 2014 roku:

 
  1. Liliana Zofia Bukowska urodzona 29.08.2013 r. ochrzczona 12.02.2014 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
2. Miłosz Łapka urodzony 27.06.2013 r. ochrzczony 22.04.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
3. Gabriela Kinga Cywicka urodzona 29.10.2013 r. ochrzczona 21.04.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
4. Kacper Józef Boczar urodzony 03.03.2014 r. ochrzczony 21.04.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
5.  Milena Maria Pelczar urodzona 24.04.2014 r. ochrzczona 24.05.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
6. Igor Łukasz Lubas urodzony 11.04.2014 r. ochrzczony 21.06.2014 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
7. Patryk Aleksander Folta urodzony 27.03.2014 r. ochrzczony 28.06.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
8. Patryk Jan Michna urodzony 10.05.2014 r. ochrzczony 12.07.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
9. Kaja Wojtuń urodzona 08.05.2014 r. ochrzczona 09.08.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
10. Błażej Stanisław Pelc urodzony 14.07.2014 r. ochrzczony 29.08.2014 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
11. Maksymilian Rygiel urodzony 14.07.2014 r. ochrzczony 16.08.2014 r.
ochrzcił: ks. Kazimierz Kaczor
 
12. Nicola Węgrzyn urodzona 15.07.2014 r. ochrzczona 30.08.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
13. Norbert Jan Matusz urodzony 02.07.2014 r. ochrzczony 30.08.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
14. Antoni Giermański urodzony 25.07.2014 r. ochrzczony 30.08.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
15. Marcelina Rozalia Wojtoń urodzona 25.08.2014 r. ochrzczona 11.10.2014 r.
ochrzcił: o. Paweł Pelczar
 
16. Gabriela Matusz urodzona 12.05.2014 r. ochrzczona z wody 13.05.2014 r.
ochrzciła: st. pielęgniarka Małgorzata Buczek
 
17. Aleksander Bronisław Wojdanowski urodzony 08.01.2014 r. ochrzczony 25.10.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
18. Sandra Szuwart urodzona 16.09.2014 r. ochrzczona 08.11.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
19. Julia Szajna urodzona 10.07.2014 r. ochrzczona 08.11.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
20. Patrycja Matusz urodzona 30.04.2014 r. ochrzczona 22.11.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
21. Lena Wojtuń urodzona 16.07.2014 r. ochrzczona 22.11.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
22. Nadia Wojtuń urodzona 16.07.2014 r. ochrzczona 22.11.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
23. Lena Katarzyna Rymar urodzona 16.09.2014 r. ochrzczona 13.12.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
24. Antonina Leczek urodzona 18.10.2014 r. ochrzczona 20.12.2014 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
25. Marcel Frydrych urodzony 01.11.2014 r. ochrzczona 27.12.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
26. Dominik Wojtyczka urodzony 24.09.2014 r. ochrzczony 28.12.2014 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
27. Ksawery Stepek urodzony 17.09.2014 r. ochrzczona 28.12.2014 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk   

Ochrzczeni w naszej Parafii w 2013 roku: 

1. Emilia Sandra Szuber urodzona 20.06.2012 r. ochrzczona 12.01.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
2. Ewa Sieniawska urodzona 12.11.2012 r. ochrzczona 26.01.2013 r.
ochrzcił: ks. Andrzej Żmudzki
 
3. Radosław Głowacz urodzony 03.11.2012 r. ochrzczony 09.02.2013 r.
ochrzcił: ks. Kazimierz Kaczor
 
4. Kacper Rymar urodzony 04.11.2012 r. ochrzczony 09.02.2013 r.
ochrzcił: ks. Kazimierz Kaczor
 
5. Milena Zofia Czapor urodzona 05.01.2013r. ochrzczona 09.03.2013r.
ochrzcił: ks. Andrzej Żmudzki
 
6. Martyna Sara Słota urodzona 15.01.2013 r. ochrzczona 09.03.2013 r.
ochrzcił: ks. Andrzej Żmudzki
 
7. Jakub Musiał urodzony 21.02.2013 r. ochrzczony 01.04.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
8. Jakub Kazimierz Giermański urodzony 12.03.2013 r. ochrzczony 13.04.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
9. Jagoda Maria Wojnar urodzona 02.02.2013 r. ochrzczona 13.04.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
10. Artur Filip Zubik urodzony 03.03.2013 r. ochrzczony 04.05.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
11. Michał Mrozek urodzony 24.01.2013 r. ochrzczony 11.05.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
12. Nadia Barbara Prejznar urodzona 13.04.2013 r. ochrzczona 16.06.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
13. Emilia Szuwart urodzona 24.04.2013 r. ochrzczona 28.06.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
14. Marcel Janas urodzony 16.03.2013 r. ochrzczony 13.07.2013 r.
ochrzcił: ks. Kazimierz Kaczor
 
15. Nikodem Roman Jakubowicz urodzony 01.07.2013 r. ochrzczony 03.08.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
16. Maja Maria Cieplik urodzona 02.06.2013 r. ochrzczona 03.08.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
17. Hania Maria Gawrońska urodzona 12.01.2013 r. ochrzczona 04.08.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
18. Kacper Jakiel urodzony 12.07.2011 r. ochrzczony 10.08.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
19. Jan Paweł Winiarski urodzony 23.06.2013 r. ochrzczony 17.08.2013 r.
ochrzcił: ks. Krzysztof Winiarski
 
20. Liliana Rączka urodzona 25.06.2013 r. ochrzczona 17.08.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
21. Jan Erwin Zawojski urodzony 19.04.2013 r. ochrzczony 24.08.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
22. Iga Maria Mendofik urodzona 26.05.2013 r. ochrzczona 07.09.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
23. Igor Franciszek Folta urodzony 13.08.2013 r. ochrzczony 14.09.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
24. Kamil Kacper Przybyłowski urodzony 30.08.2013 r. ochrzczony 28.09.2013 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
25. Aleksandra Prajsnar urodzona 14.08.2013 r. ochrzczona 12.10.2013 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
26. Kacper Turek urodzony 19.09.2013 r. ochrzczony 26.10.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
27. Antoni Paweł Ekiert urodzony 29.08.2013 r. ochrzczony 09.11.2013 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
28. Filip Stanisław Litarowicz urodzony 11.10.2013 r. ochrzczony 09.11.2013 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
29. Milena Ziemiańska urodzona 11.10.2013 r. ochrzczona 09.11.2013 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
30. Miłosz Władysław Szmyd urodzony 19.09.2013 r. ochrzczony 23.11.2013 r.
ochrzcił: ks. Adam Zaremba
 
31. Maja Janina Lutecka urodzona 26.10.2013 r. ochrzczona 21.12.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
32. Grzegorz Jakub Węgrzyn urodzony 08.10.2013 r. ochrzczony 21.12.2013 r.
ochrzcił: ks. Sławomir Wałczyk
 
33. Mikołaj Jakub Dołoszycki urodzony 28.11.2013 r. ochrzczony 26.12.2013 r.
ochrzcił: ks. Kazimierz Kaczor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT