Podstawowe informacje dotyczące Bierzmowania:

W naszej Parafii sakrament Bierzmowania będzie udzielony 18 marca 2016 r.

przez posługę Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka.

  • świadectwo Chrztu św. (jeśli kandydat był ochrzczony poza naszą Parafią)
  • indeks z wpisem ocen semestralnych z religii, spowiedzi miesięcznej (z 3 lat), oraz spotkań formacyjnych
  • zdany na oceny pozytywne materiał z katechizmu dla bierzmowanych
  • zaświadczenie o uczestnictwie w katechezie szkolnej (w przypadku osoby dorosłej)
  • świadek (praktykujący katolik, wcześniej bierzmowany)

  

"Przyjmij znamię Daru Ducha Świętego"  


Bierzmowani z naszej Parafii i Parafii Malinówka 27 marca 2015r., przez posługę Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka

 

1. Boczar Kamil urodzony 12.11.1999r.  JAN

2. Bożek Adam urodzony 10.11.1999r.   PAWEŁ

3. Czapor Weronika urodzona 20.11.1999r.   FAUSTYNA

4. Dyka Aleksandra urodzona 15.09.1999r.   ELŻBIETA

5. Ekiert Patrycja urodzona 23.12.1999r.   KLARA

6. Folta Kamil urodzony 15.12.1999r.   TADEUSZ

7. Folta Szymon urodzony 20.08.1999r.   FLORIAN

8. Jaślar Wiktoria urodzona 25.04.1999r.   WERONIKA

9. Józefczyk Marlena urodzona 14.07.1999r.   MAGDALENA

10. Kielar Natalia urodzona 02.03.1999r.   LAURA

11. Kiełbasa Kamila urodzona 31.03.1999r.   ANTONINA

12. Królicki Szymon urodzony 06.02.1999r.   HUBERT

13. Małkuch Wojciech urodzony 21.12.1999r.   JULIUSZ

14. Matusz Marlena urodzona 10.11.1999r.   KLARA

15. Menet Grzegorz urodzony 06.07.1999r.   JAN

16. Możdżan Iwona urodzona 10.04.1999r.   ŁUCJA

17. Musiał Paulina urodzona 25.10.1999r.   MAGDALENA

18. Pelc Katarzyna urodzona 12.11.1999r.   JULIA

19. Pelc Wiktoria urodzona 10.12.1999r.   KONSTANCJA

20. Pietruś Przemysław urodzony 14.05.1999r.   PAWEŁ

21. Podczasy Julia urodzona 12.09.1999r.   ŁUCJA

22. Rozenbajgier Natalia urodzona 19.03.1999r.   JÓZEFINA

23. Rymar Emilia urodzona 30.08.1999r.   JOANNA

24. Rymar Marta urodzona 25.09.1999r.   OLGA

25. Skoczyński Paweł urodzony 27.03.1999r.  MATEUSZ

26. Sobota Radosław urodzony 24.03.1999r.   FRANCISZEK

27. Szafran Angelika urodzona 22.04.1999r.   BLANKA

28. Szajna Wioletta urodzona 07.01.1999r.   MAGDALENA

29. Szuber Dawid urodzony 17.04.1999r.   WOJCIECH

30. Szuber Joanna urodzona 20.06.1999r.   PAULINA

31. Ślemp Sylwia urodzona 28.01.1999r.   ZUZANNA

32. Śliwka Karol urodzony 01.12.1999r.   JAN

33. Władyka Julia urodzona 24.02.1999r.   ROZALIA

34. Wojtoń Aleksandra urodzona 09.03.1999r.   EMILIA

35. Wójcik Katarzyna urodzona 20.09.1999r.   AGNIESZKA

36. Zajdel Katarzyna urodzona 17.10.1999r.   OLIWIA

37. Zajdel Łukasz urodzony 29.04.1999r.   JAKUB

38. Ziemiańska Gabriela urodzona 24.05.1999r.   RITA

39. Ziemiańska Gabriela urodzona 03.06.1999r.   ANIELA

40. Zubel Barbara urodzona 01.03.1999r.   MICHALINA 

41. Leśniak Bartosz urodzony 02.01.1999r.   FRANCISZEK

42. Ekiert Michał urodzony 25.08.1992r.   BŁAŻEJ

43. Ekiert Marcin urodzony 25.08.1992r.   KRZYSZTOF

44. Stachyrak Monika urodzona 24.10.1992r.   ELŻBIETA

45. Zajdel Łukasz urodzony 10.04.1999r.   BARTŁOMIEJ

46. Bajgier Weronika urodzona 07.11.1999r.   ZUZANNA

47. Górecka Aleksandra urodzona 23.02.1999r.   LAURA

48. Haduch Katarzyna urodzona 13.09.1999r.   ZUZANNA 

49. Kielar Adrian urodzony 18.09.1999r.   PAWEŁ

50. Kmiotek Dominika urodzona 16.11.1999r.   RITA

51. Korona Brtłomiej urodzony 27.01.1999r.   SZYMON

52. Leczek Aleksandra urodzona 27.01.1999r.  MAGDALENA

53. Nocek Natalia urodzona 09.02.1999r.   ŁUCJA

54. Szopiak Patrycja urodzona 12.11.1999r.   ŁUCJA

55. Wawrzkowicz Patryk urodzony 15.08.1999r.   ŁUKASZ

56. Prach Kamil urodzony 13.03.1992r.   ANDRZEJ

57. Adamski Maksymilian urodzony 17.10.1992r.   MATEUSZ

 

Bierzmowani w naszej Parafii 11 kwietnia 2014r., przez posługę Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika

 

1. Adamczyk Arkadiusz urodzony 07.04.1998r.  ŁUKASZ

2. Adamowicz Iga urodzona 09.06.1998r.   ŁUCJA

3. Bator Paweł urodzony 26.08.1998r.   JÓZEF

4. Biały Kamil urodzony 24.06.1998r.   PAWEŁ

5. Boczar Izabela urodzona 10.07.1998r.   DOROTA

6. Bołd Dawid urodzony 10.11.1998r.   PAWEŁ

7. Budek Konrad urodzony 26.05.1998r.   ALBERT

8. Bukowski Radomir urodzony 11.09.1998r.   PAWEŁ

9. Czyż Aneta urodzona 04.06.1998r.   ZOFIA

10. Długosz Klaudia urodzona 07.07.1998r.   MARIA

11. Ekiert Kamil urodzony 13.11.1998r.   MAREK

12. Ekiert Kinga urodzona 20.11.1998r.   JOANNA

13. Ekiert Paula urodzona 07.12.1998r.   CECYLIA

14. Folta Konrad urodzony 30.03.1998r.   CZESŁAW

15. Jakubowicz Kamil urodzony 16.06.1998r.   WŁADYSŁAW

16. Jurczak Edyta urodzona 20.08.1998r.   AGATA

17. Kaczor Kamil urodzony 16.09.1998r.   FRANCISZEK

18. Karnasiewicz Julia urodzona 01.04.1998r.   ŁUCJA

19. Krzysik Jakub urodzony 22.01.1998r.   WŁADYSŁAW

20. Lewtak Klaudia urodzona 26.12.1998r.   ZOFIA

21. Małkuch Anna urodzona 26.03.1998r.   ALEKSANDRA

22. Matusz Kamil urodzony 01.03.1998r.   SZYMON

23. Mraz Aleksandra urodzona 23.02.1998r.   ANNA

24. Najbar Honorata urodzona 16.11.1998r.   IZABELA

25. Owsiak Marcelina urodzona 09.01.1998r.  ZOFIA

26. Podulka Maciej urodzony 28.04.1998r.   PAWEŁ

27. Prach Karolina urodzona 20.06.1998r.   KLARA

28. Rysz Angelika urodzona 13.11.1998r.   MAGDALENA

29. Stempek Krystian urodzony 17.05.1998r.   PIOTR

30. Szmyd Emilia urodzona 27.08.1998r.   ANTONINA

31. Szmyd Karolina urodzona 15.12.1998r.   KLARA

32. Szyszlak Bartłomiej urodzony 03.02.1998r.   SZYMON

33. Winnicka Anna urodzona 16.07.1998r.   ZUZANNA

34. Zajdel Arkadiusz urodzony 31.01.1998r.   WOJCIECH

35. Zajdel Paweł urodzony 23.03.1997r.   JAN

36. Zajdel Piotr urodzony 25.07.1998r.   TOMASZ

37. Ziemiański Bartosz urodzony 18.01.1997r.   STANISŁAW

38. Ziemiański Emilia urodzona 18.03.1998r.   MAGDALENA

39. Ziemiańska Kamila urodzona 17.01.1998r.   JADWIGA

40. Ziemiański Radosław urodzony 04.10.1997r.   WOJCIECH

 

Bierzmowani w naszej Parafii 22 marca 2013 r., przez posługę Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika

 

1. Adamczyk Anita urodzona 10.02.1997 r.   MAGDALENA

2. Błaż Monika urodzona 08.05.1997 r.   ŁUCJA

3. Boczar Tomasz urodzony 20.05.1997 r.   PAWEŁ

4. Froń Mateusz urodzony 03.03.1997 r.   MIKOŁAJ

5. Gefert Kamil urodzony 18.01.1997 r.   PIOTR

6. Jakiel Rafał urodzony 25.10.1997 r.   STANISŁAW

7. Janocha Maciej urodzony 03.03.1998 r.   PIOTR

8. Kaczkowska Justyna urodzona 07.08.1997 r.   ZOFIA

9. Ladziński Jakub urodzony 20.04.1997 r.   MATEUSZ

10. Leśniak Wojciech urodzony 24.03.1997 r.   JAN

11. Lorens Patryk urodzony 25.08.1997 r.   JÓZEF

12. Markiewicz Karolina urodzona 01.08.1997 r.   KLARA

13. Pelc Alan urodzony 28.10.1997 r.   JAN

14. Prorok Jakub urodzony 20.05.1997 r.   MARIUSZ

15. Rogoz Jędrzej urodzony 17.03.1997 r.   SZCZEPAN

16. Spólnik Tomasz urodzony 22.11.1997 r.   MAREK

17. Szajna Paweł urodzony 11.06.1997 r.   JAN

18. Szymański Bartłomiej urodzony 05.04.1997 r.   MIKOŁAJ

19. Szyndlar Wiktoria urodzona 03.02.1997 r.   WERONIKA

20. Szmyd Paweł urodzony 18.09.1997 r.   MATEUSZ

21. Wojtoń Artur urodzony 27.12.1997 r.   WOJCIECH

22. Wojtuń Michał urodzony 15.07.1997 r.   MATEUSZ

23. Wojtuń Roksana urodzona 21.10.1997 r.   OLIWIA

24. Węgrzyn Adrian urodzony 09.08.1997 r.   JÓZEF

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT