XI NIEDZIELA ZWYKŁA
18 czerwca 2017 r.

ZAPOWIEDŹ I

Krzysztof Marek Janocha s. Tadeusza i Doroty Jaślar, ur. W Jaśle, zam. Haczów i Sabina Karolina Warchoł c. Bogusława i Doroty Lisowskiej, ur. w Krośnie, zam. Długie, par. Jedlicze.

ZAPOWIEDŹ II

Krystian Dawid Boczar i Magdalena Lorens

1. Dzisiaj po sumie procesja z Najświętszym Sakramentem w ramach Oktawy Bożego Ciała.

2. Dzisiaj w Komborni o godz. 13:00 Intronizacja Korowanego Obrazu Matki Bożej Pocieszenia.

3. Dzisiaj o 15:00 Nowenna do Matki Bożej Bolesnej z procesją wokół kościoła. Po nowennie zmiana tajemnic różańcowych. O 16:00 Msza św. w nowym kościele.

4. Dzisiejsza składka na cele remontowe w parafii, zapłata za remont sanitariatów.

5. Msza św. w dni powszednie o 7:00 i 18:00.

6. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.

7. W czwartek 22 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją do 4 ołtarzy. Na zakończenie Oktawy poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy. Pragniemy jednocześnie podziękować parafianom za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i na Oktawę Bożego Ciała. Bóg zapłać!

8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.

9. W piątek 23 czerwca 2017 r. zakończenie roku szkolnego. Msza św. Dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum o godz. 8:00. Dzieci ze szkoły podstawowej przychodzą pod szkołę na 7:40 i wspólnie z całą szkołą przychodzą do kościoła. Spowiedź na zakończenie roku codziennie od poniedziałku od godz. 17:30

10. W piątek 23 czerwca przypada Dzień Ojca.

11. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

12. Dziękujemy parafianom za wspólne świętowanie 20. Rocznicy Koronacji NMP Bolesnej. W świat poszła informacja, że jest takie Sanktuarium na Podkarpaciu. Bądźmy dumni z tego wyróżnienia, że mamy w parafii szczególny znak obecności Maryi i pamiętajmy o naszej Matce.

• Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich za przygotowanie obiadu dla ks. Arcybiskupa i księży.
  • Dziękujemy naszym parafiankom za pyszne ciasto. Przyniesiono ponad 50 placków. Wszystkie smakołyki zostały rozdane pielgrzymom za które serdecznie dziękują.
  • Dziękujemy Firmie Stimo na ręce Prezesa Piotra Długosza za udostępnienie łączy telefonicznych na czas Rozmów Niedokończonych w Radiu Maryja i Internetu ze światłowodu.
  • Dziękujemy Panu Darkowi Inglotowi za przekazanie wody dla pielgrzymów.
  • Dziękujemy Oazie Rodzin za okazaną pomoc w organizacji i poczęstunku pielgrzymów.
  • Dziękujemy Straży Pożarnej za utrzymanie porządku i udostępnienie swoich progów przybyłym delegacjom.
  • Dziękujemy Panom: Krzysztofowi Giermańskiemu i Dawidowi  Ryglowi za wymianę nowych lamp oświetleniowych wokół kościoła. Wszystkim z serca Bóg zapłać!

13. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: śp. +Sylwester Smołkowicz (lat 81), +Stanisław Szuber (lat 84). Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

Ofiary na ogrzewanie kościoła (30 zł) oraz wywóz śmieci z cmentarza (20 zł) prosimy wpłacać na konto:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Haczowie
77 8642 1070 2007 7000 0505 0001