XIV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A
9 lipca 2017 r.

ZAPOWIEDZI I

Tomasz Błaż s. Jana i Barbary Skiba, ur. w Brzozowie, zam. Haczów i Katarzyna Janina Nycek c. Stanisława i Marii Sobuś, ur. w Dębicy, zam. Rzemień par. Mielec

ZAPOWIEDZI II

Maciej Domin i Karolina Józefczyk

1. Dzisiaj o 15:15 różaniec o rychły dar beatyfikacji sługi Bożego ks. Marcina Tomaki i Msza św. o 16:00 w kościele zabytkowym.

2. Msza św. w dni powszednie o 7:00 i 18:00.

3. Za tydzień składka na cele remontowe, zapłata za lampy oświetleniowe wokół kościoła - 10 sztuk. Ostatnia składka z czerwca wyniosła 6000 zł. Bóg zapłać!

4. We wtorek święto św. Benedykta, Patrona Europy.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej rozważanie słowa Bożego prowadzone przez Odnowę w Duchu Świętym.

6. Dziękujemy parafianom za kwiaty do wystroju kościoła. Bóg zapłać!

7. O dar kwiatów do kościoła na ten tydzień prosimy parafian z numerów: 451 - 470.

8. Koło Gospodyń Wiejskich w Haczowie zaprasza dzieci na półkolonię, która rozpocznie się jutro 10 lipca 2017 r. o godz. 9:00 w Domu Kultury w Haczowie. Kierownikiem półkolonii jest dyrektor Szkoły Podstawowej w Haczowie Pan Grzegorz Sobota. Zajęcia prowadzić będą nauczyciele Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Biblioteki, Gminnego Ośrodka Kultury, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Drugie śniadania i pełne obiady przygotują Panie z Koła Gospodyń i Opieki Społecznej, zaś opiekę medyczną nad dziećmi będzie sprawował Pan doktor Wacław Frydrych. Na dzieci czeka wiele ciekawych zajęć i atrakcji, także zajęcia z ciekawymi ludźmi, np. za strażakami, lekarzem weterynarii, leśnikiem czy policją. Finansowo półkolonię wspiera Wójt Gminy Haczów, Koło Gospodyń, a upominki dla dzieci przygotowało Starostwo w Brzozowie i Bank w Haczowie. Zezwolenie na prowadzenie takich zajęć Koło Gospodyń z Haczowa otrzymało od Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W imieniu KGW przewodnicząca Aleksandra Ekiert.

Ofiary na ogrzewanie kościoła (30 zł) oraz wywóz śmieci z cmentarza (20 zł) prosimy wpłacać na konto:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Haczowie
77 8642 1070 2007 7000 0505 0001