VI Niedziela Wielkanocy
21 maja 2017 r.

ZAPOWIEDZI I

Jakub, Dawid Bania s. Lucjana i Doroty Prugar ur. w Sanoku, zam. Haczów i Aleksandra Wojtuń c. Tadeusza i Anny Bojnowska, ur. w Krośnie, zam. Bzianka, par. Trześniów.

1. Dzisiaj podczas Sumy o 11:00 Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klasy IV.

2. Dzisiaj o godz. 15:00 Nowenna do Matki Bożej Bolesnej z procesją wokół kościoła do siedmiu stacji. Po nowennie zmiana tajemnic różańcowych i Msza św. o godz. 16:00.

3. Dzisiejsza składka na cele remontowe, na pokrycie kosztów remontu sanitariatów w domu parafialnym. Sanitariaty są już gotowe. Można z nich korzystać. Dla parafian korzystanie z sanitariatów darmowe, dla turystów za drobną ofiarą na utrzymanie porządku.

4. Msza św. w dni powszednie o 7:00 i 18:00 z nabożeństwem majowym.

5. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają Dni Krzyżowe, dni modlitw o urodzaje. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej procesja do krzyża misyjnego przy kościele zabytkowym, we wtorek Msza św. o 18:00 przy krzyżu Jubileuszowym na Górkach za Altą, wyjście procesyjne z kościoła o 17:30, we środę po Mszy św. procesja do krzyża misyjnego przy nowym kościele. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W piątek 26 maja Dzień Matki. Modlimy się za wszystkie mamy.

8. W piątek 26 maja w Starej Wsi uroczystości związane z 24 rocznicą powstania 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Msza św. o 10:30, po niej Apel Pamięci, wręczenie wyróżnień, defilada pododdziałów i wojskowa grochówka w Ogrodach Biblijnych.

9. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

10. Dziękujemy parafianom za trwanie na modlitwie w ostatnią środę podczas całodziennej adoracji najświętszego sakramentu. Bóg zapłać!

Ofiary na ogrzewanie kościoła (30 zł) oraz wywóz śmieci z cmentarza (20 zł) prosimy wpłacać na konto:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy oddział w Haczowie
77 8642 1070 2007 7000 0505 0001